Členové-Craig Jones - Samply/Klávesy

25. března 2009 v 10:30 | Phoebinka
Jméno: Craig Jones
Datum narození: 11. února 1972
Přezdívka: "133"
Pozice: Sampler
Číslo: 5#
Výška: 180 cm
Ex-kapely: Modifidious

BIO: Nemá žádný Side Project. Jeho přezdívka je "133" podle 133 Mhz, což byl výkon jeho prvního počítače. Mimochodem, v té době to byla pořádná mašina. Také se říká, že si vybral číslo 5 protože 133x5+1=666. Do skupiny přišel jako náhrada Donnieho Steela. Nejdříve hrál na kytaru, ale pak ho chytlo samplování. Je velký fanoušek počítačových her, často hraje po internetu Quake 3 Arena. Jeho Q3 nick je "ZZ5" a jeho dobře poznat, protože má svůj vlastní SlipKnoT skin. On a jeho bývalá manželka kdysi pracovali na oficiálním webu Knotů. Mimochodem, jeho ex-manželka zemřela 3. května roku 2005. Show většinou opouští jako první, protože si chce uchovat svou anonymitu. Vůbec nedává rozhovory, jediná věta kterou kdy řekl byla "Kdybych nebyl ve skupině, tak bych teď někde zabíjel lidi." Většinu samplů dělá z hlášek z filmů.

Intra 742617000027 a (515) dělal on. Joey o něm říká, že to je totální šílenec. Joeyho slova "Jednou prostě přišel do studia a nikdo neměl koule, aby ho vyhodil." Má kočku, která se jmenuje Schism. Kdysi hrával v trash metalových skupinách na kytaru, ale to bylo ještě předtím, než přišel do SlipKnoT. V říjnu roku 2004 musel vynechat několik koncertů kvůli nesnesitelné bolesti zubů. Craig tvoření show přenechává jiným, sám většinou stojí za svým pultem, sampluje a hází hlavou. Craig je kuřák. Někteří z vás si možná ještě pamatují na to, že na koncertech v rámci Subliminal Verses Tour byly na krajích pódia dvě velké obrazovky. Tyto obrazovky ovládal taktéž Craig. Craig obvykle rozhovory začíná s rozepnutým zipem na své masce. Když se ho reportér na něco zeptá, zip okamžitě zapne. Na novém DVD Voliminal: Inside the Nine poskytl každý člen rozhovor bez masky, ale Craig se vůbec neukázal a navíc neřekl ani větu.

Craig je velký cestovatel - převážnou část SlipKnoT přestávek mezi nahráváním alb tráví na cestách po zahraničních zemích. Na DVD k desce All Hope is Gone je jediným členem, který si nechal rozmazat obličej, aby mu nešlo vidět do tváře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama