Členové-Shawn Crahan - Perkuse

25. března 2009 v 9:30 | Phoebinka
Jméno: Michael Shawn Crahan

Datum narození: 24. září 1969 (nejstarší člen)
Přezdívka: "Clown"
Pozice: Perkusionista
Číslo: 6#
Výška: 180 cm
Ex-kapely: Heads on the Wall

BIO: Je to nejstarším členem skupiny SlipKnoT. Shawn o sobě jednou řekl: "Jsem perfektní otec a z*urvený pychopat". Hraje i v To My Suprise, se kterou sice v roce 2006 pracoval na novém CD, ale nějak z toho sešlo. Má přezdívku "Clown", kdysi "Kong". Clown, protože nosil masku klauna a i když ji už teď nenosí, přezdívka mu zůstala a už mu ji asi ani nikdo neodpáře. Jeho bývalé povolání je svářeč, usvářel své i Chrisovy bubny, ale teď už mají oba koupené. Občas něco zavříská do mikrofonu nebo nějakou pasáž zabubnuje, ale většinou na show dělá jenom bordel. Kozel, který se objevuje ve videu Left Behind je jeho domácí zvíře.

Zvuk rozbíjícího se okna, který se ozve na konci písně The Heretic Athem, to jen Shawn prohodil mikrofon oknem. Má plno zdravotních problémů, které si způsobil hraním ve Slipknot. Rád se zraňoval a mlátil hlavou do zdi, ale s příchodem posledního alba se už trochu zklidnil. Velmi často se na show mlátí se Sidem. Jeho manželka se jmenuje Chantal a vyhrála boj se zákeřnou Crohnovou chorobou, má čtyři děti, dva kluky a dvě holky - Alexandra, Gage, Gabrielle a Simon Richard. Jeho nejstarší dítě už chodí na koncerty, ale zdá se mu to moc hlasité. Všechny jeho děti zbožňují Coreyho. Prohlašuje, že Mudvayne jsou jediná hudební skupina, kterou by nechal, hrát si s jeho dětmi. Bude to asi tím, že produkoval jejich debut a zároveň asi i nejlepší album - L.D.50.

Často říká "Když na mě někdo civí, jak jdu na stage, neuhnu pohledem a čekám, až ho to pustí". "Chceme vládnout světu! Slipknot není jen hudba, ale taky způsob života! Správný způsob života! Když jsme na stage, zabíjíme tím všechny předsudky!". Shawn kdysi našel na zemi mrtvou vránu, tak ji dal do velké zavařovací sklenice a brával ten sajrajt na show dokud se to totálně nerozložilo a neshnilo. Na jedné show tu sklínku otevřel a z toho smradu začal zvracet. Když se ten zápach donesl k fans, začali skoro všichni zvracet taky. Později se to prý rozložilo na jakousi hnědou vodu. Shawn to vzal na nějaké interview do rádia a tam to prý otevřel a rozcákal to po stěnách. Shawn taky vlastnil krátký čas Safari Club v Des Moines, klub, kde se hrál většinou Punk a Metal. Do skupiny přišel, aby zabil zbytek světa.

Shawn režíroval videoklip "The Nameless", ale hlavně i podstatnou část nového DVD Voliminal: Inside the Nine! Občas zajde na AIM a chatuje s fanoušky. Zhruba před třemi lety založil vlastní vydavatelství, nazvané Big Orange Clown Records, které však zatím výrazněji neprorazilo. Jeho posledním hudebním počinem je skupina Dirty Little Rabbits, která však taktéž zatím žádné větší ovace nesklidila. Zde jsou všechny Shawnovy producentské počiny:

2000: L.D. 50 - Mudvayne
2001: Invitation to the Dance - 40 Below Summer
2003: To My Surprise - To My Surprise
2005: The Imbuing - Gizmachi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama